AKTUALNOŚCI

Rozmiar tekstu: A A A
23 Wrzesień 2012 - ZDROWE SERCE 2012 KATOWICE

 

Zapraszamy na bezpłatne badania z okazji obchodów Światowego Dnia Serca 29 września w godzinach 10.00-18.00 na Placu Śląskim w Silesia City Center  .

Z okazji obchodów ŚWIATOWEGO DNIA SERCA 29 września w godzinach 10.00-18.00 na Placu Śląskim w Silesia City Center odbędą się bezpłatne badania. Będą one obejmować: konsultacje kardiologiczne i neurologiczne, porady z zakresu rehabilitacji, a także pomiar ciśnienia tętniczego, masy ciała, pomiar glukozy i cholesterolu, badanie echokardiograficzne serca (po wcześniejszej konsultacji z lekarzem kardiologiem).

Organizatorami akcji są: Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca SZPITAL W OCHOJCU, Prezydent Miasta Katowice, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Oddział Katowicki.

 

 

 

Witryna ma charakter edukacyjny, nie konsultacyjny! Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie zostały podane właściwie,
zgodnie z najnowszym stanem wiedzy w chwili pisania. Zarówno autorzy, jak i wydawcy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za konsekwencje
wykorzystania informacji zawartych w tym serwisie. Ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu prowadzącym.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI